Listopad 2012

Poslední listopadový den (deníček)

30. listopadu 2012 v 18:45 | Te^^ |  Píšu...
Ahoj!
Dneska jsem nebyla ve škole, byla jsem se podívat v jedné škole na dnu otevřených dveří. A docela to tam bylo fajn. Jely jsme hned ráno a vypravily jsme se i na menší Vánoční nákupy, ale já nekoupila skoro nic, protože vůbec nevím, co komu mám darovat. Kdyžtak mi do komentářů pište tipy na nějaké dárečky :)


Jinak zítra snad natočím to video, doufám že to bude všechno fajn a povede se mi nahrát a v neděli čekejte Giveaway!! :)

Užijte si zbytek posledního listopadového dne

Te^^

EDIT 1.12 Konečně video natočené, zítra se těšte muhaha :D

Rozhovor se zRzQou

29. listopadu 2012 v 17:05 | Te^^ |  Rozhovory
Ahooj :)
Dneska nemám moc času, natáčím to slibované giveaway video, ale nedaří se mi :D Bůh ví jestli ho vůbec natočím, ale budu se snažit.
Jinak vám sem přináším takový mini rozhovor s mou oblíbenou blogerkou - zRzQou (zrzka11.blog.cz). Zeptala jsem se jí na pár otázek, které mě zajímají a Zuzka si na mě udělala čas a odpověděla mi.
Mějte se hezky, Te^^ :)

1) Ahoj Zuzko, můžeš se nám nějak představit?
Zdraví Vás, jsem skoro šesnáctiletá slečna, jsem přátelská, naslouchavá a pro druhé bych se (někdy i bohužel) rozdala. Zbožňuji focení, volejbal a blogování je můj další vedlejší koníček.

2) Jaké blogy navštěvuješ?
Jsou to především blogy o focení, módě a o dané autorce.

3) Máš nějaký sen, který si určitě chceš splnit?
Do svých dvaceti let bych chtěla jet do Paříže! :)

4) Studuješ gymnázium, co bys chtěla dělat pak?
Šla jsem na gymnázium především proto, protože jsem nevěděla na jakou školu s jakým zaměřením jít. Dala jsem si tedy čtyři roky všeobecný gympl a potom půjdu někam na výšku. Do té doby si snad zaměření vyberu, musím.

5) Vadí ti nonymní hloupé komentáře, nebo je bereš "s usměvem" ?
Záleží jaký mají obsah. Jsou-li velmi sprosté, nebo mi dotyčný nadává, tak tomu "chytrému" člověku něco slušného odepíši a pokud jsou to prostě ty přihlouplé komentáře, tak ty ignoruji.

Děkuji za rozhovor :)

Co se chystá ?

26. listopadu 2012 v 17:25 | Te^^ |  Píšu...
Ahooj!
Na měsíc Prosinec jsem si pro vás připravila jeden takový speciál. Bude se jednat o to, že každou adventní neděli se můžete těšit na něco speciálního vánočního :)
Víc už vám neprozradím, jen to, že na první adventní neděli (1. prosince) se můžete těšit na Vánoční Giveaway. Chtěla jsem vám udělat nějakou radost a tak mi přijde, že v tuhle vánoční dobu je to úplně ideální :)

Tumblr_mdp5di5fcb1rjelixo1_500_large


Děkuju
Te^^

Podzimní fotky

25. listopadu 2012 v 15:22 | Te^^ |  Když fotím..
Ahojte!
Dneska zase jenom deníček :) Byla jsem venku, tak jsem po dlouhé době zase s sebou vzala foťák. Fotografie nic moc, ale s některými jsem jako amatér spokojená :)Mějte se!
T.

PS: Hlas pro Te^^ by potěšil :)modanasbavi.blog.cz

24. listopadu 2012 v 18:44 | Te^^ |  Inspirace
Zdravím! :)
Dneska bych vám ráda představila jeden blog, který mě oslovil ke společné spolupráci.
Jedná se o blog modanasbavi.blog.cz a můžete tam najít plno inspirativních článků především pro dívky. Recenze, diy, móda, kosmetika - to je jen zlomek toho, na co se můžete těšit.
Já osobně jsem ráda, že blog oslovil zrovna mě a rozhodně doporučuji se na něj podívat!

Užívejte si víkendu.
Te^^

Jaká střední škola je ta pravá?

23. listopadu 2012 v 19:25 | Te^^ |  Články na téma..
Ahoj :)
Dneska vám napíšu první článek do rubriky Článek na téma. Na poprvé jsem si vybrala téma Jaká škola je pro tebe ta pravá? Hodně z vás příští rok opustí brány základních škol a vrhnou se úplně někam jinam, tak vám sem napíšu podle čeho se třeba rozhoduji já a tak :)
Ať se vám článek líbí!

Jako první věc musíte zapřemýšlet jaký obor by vás bavil, jaký by byl pro vás ten pravý. Rozmýšlejte opravdu důkladně, poraďte se s rodiči, kamarády nebo výchovným poradcem, protože znám hodně lidí z mého okolí, kteří to nechali být a v deváté třídě si prostě podali přihlášku někam a ty teď mají velké problémy. Znám dokonce i jednoho "borce" který ve 20ti letech sjíždí znovu první ročník učiliště.

Pokud máte ve škole nějaký předmět, ve kterém se zaobíráte různými školami, příjmačkami apod. tak to máte jednodušší. A když ne, tak nezoufejte. Jestli vás učení baví, chcete i na nějakou VŠ, tak bych doporučila gymnázium. Moje sestřenice šla na gymnázium a sama říká, že je to nejlepší příprava na VŠ, ale pokud jste spíš takový průměr, učení vás nebaví, tak bych doporučovala nějakou střední školu, která by vás opravdu bavila a nebo tedy učiliště. Ale pozor! Hodně lidí si myslí, že učiliště jsou pro póvly, lemply apod., ale to se mýlí. Učiliště může být pro někoho větší výhra než střední škola. Je tam míň učení, děláte obor, který vás baví, máte praxi aj.

Já osobně jsem si vybírala školy resp. obory vylučovací metodou. Gymnázium? V žádném případě, tak chytrá nejsem. Obchodní akademie? Nebyla by špatná, ale účetnictví a tak.. Nakonec u mě zvítězila Střední pedagogická škola :)

Můžu vám taky doporučit návštěvu v psychologické poradně, kde budete řešit různé kvízy a otázky a oni vám po vyhodnocení řeknou na jaký obor byste se hodili. I když mně moc nepomohli, řekli mi jen, že se mám hlásit na humanitní obory.

Tohle je konec mého prvního "velkého" článku, já doufám, že se vám aspoň trochu líbil a ještě než se rozloučím, dám vám sem 2 adresy, na kterých můžete najít všechny SŠ v republice :)
Mějte se hezky :) T.

Nový článek

22. listopadu 2012 v 17:05 | Te^^
Ahoj :)
Dneska nečekejte žádný extra článek, nemám náladu, snad zítra :)
Jinak jsem postoupila do druhéhé kola, takže vás moc prosím o hlasy tady:


Moc děkuju a kdybyste chtěli oplatit napište :) Zítra snad lepší článek :)

:(♥

Mějte se aspoň vy dobře! :)
T.


21.11.

21. listopadu 2012 v 17:46 | Te^^ |  Píšu...
Ahoj :)
Dneska jsem nebyla ve škole - byla jsem se podívat na tom dnu otevřených dveří, jak jsem vám psala v minulém článku..A přijde mi, že ty talentové zkoušky nikdy nemůžu udělat! :D Holt se budu muset snažit.. Ale mrzí mi jedna věc - neviděla jsem se s jednou hodně známou blogerkou, která tu školu navštěvuje taky. (Nebudu psát její jméno, protože by si to nepřála) :)

To je z deníčku všechno, zítra zase do školy, ach jo :/

PS: Sháním inspiraci na vánoční dárky, napište mi do komentářů vaše tipy :) Děkuju

T.

Like this song.


20.11.

20. listopadu 2012 v 15:01 | Te^^ |  Píšu...
Zdravím!

Po delší době to bude konečně deníček :) Právě jsem přišla ze školy a napadlo mě nějaké tipy na videa. Asi (určitě) udělám speciál video vánoční výzdoba mého pokoje a možná i vánoční giveaway :)
Zítra nejdu do školy, jedu na Den otevřených dvěří do školy, kam bych se moc ráda dostala. Jestli ale udělám příjmačky, aha :D, tak možná čekejte nějaký článek o tom :)

Kdyžtak se mě ptejte na asku TADY

PS: Udělala jsem docela chybu, že mám jeden účet na asku pro blogery i pro kamarády z reálu, protože chtějí po mně adresu blogu..A to je právě to co jsem nechtěla :D No nic, kdyžtak si založím holt nový účet.

Pro dnešek vše, mějte se :))

T.

úžasná písnička ♥

Video? Oh noo! :D

19. listopadu 2012 v 18:43 | Te^^ |  Píšu...
Ahoj :)
Nejdřív bych vám všem chtěla moc poděkovat, že jse pro mě hlasovali v soutěži u batty-ladys, jsem moc ráda :)
A teď zpět k článku. Napadlo mě pro vás natočit nějaké video, takže mi kdyžtak do komentářů napište jaké video byste chtěli (jestli průvodce, nebo videoodpověď a tak..)

Pište a mějte se hezky :)


She Wolf ♥

Pomoc :)

17. listopadu 2012 v 16:26 | Te^^ |  Píšu...
Ahoj :)
Na jednom blogu jsem se přihlásila do soutěže o sprchový gel. Byla bych moc ráda kdybyste pro mě hlasovali (jsem tam jako Te^^)

PS: Ráda oplatím :)

Děkuju a užívejte si víkendu :))


PS: Taky jste si jí tak oblíbili ?

Oblíbené blogspoty

15. listopadu 2012 v 18:36 | Te^^ |  Inspirace
Ahoj!
Tímto bych ještě jednou chtěla tak oficiálně poděkovat Dixie za design, který mi vytvořila :)
Ale zpět k článku. Pro dnešek jsem si pro vás připravila takový seznam pár mých oblíbených blogerek, ale pozor, ne z blogu.cz ale z blogspotu. Já sama jsem blogspot pár měsíců vlastnila, ale přešla jsem zpět na blog, vyhovuje mi víc :)

Na blog talktomymoustache jsem narazila náhodou a od té doby ho naštěvuji každodenně. Líbí se mi hlavně blogerky fotky..fotí prostě úžasně. Dál se mi líbí recenze a její styl psaní. Takže určitě doporučuji se mrknout! :)

Dál bych vám představila další poměrně známý blog petralovelyhair. Na blogu Petry se mi především líbí její videa, na které se klidně dokážu koukat až do 20ti minutového konce. Její blog je hlavně o kosmetice, líčení apod. takže pokud hledáte nějaké tipy na líčení a tak, takže tenhle blog zkouknout doporučuji :)
VÍCE V C.Č.

Recenze: Balea Splashy Kiwi

14. listopadu 2012 v 17:57 | Te^^ |  Recenze
Ahoj, dneska vám napíšu první článek do rubriky recenze. Bude se to týkat sprchového gelu od Baley. Recenze v celém článku :)


Fotografie - Mix

9. listopadu 2012 v 19:10 | Te^^ |  Když fotím..
Ahoj! :) Po dlouhé době píšu článek, protože jak se znám o víkendu bych se k tomu asi nedokopala :) Příští týden píšeme čtvrtletku z matiky, takže budu mít zábavu na celé dva dni volna vystaranou, ach jo :D
Dneska vám sem dám jenom pár fotek, které jsem našla v notebooku, takže "bí lájk" :)

PS: Nevíte někdo kde stáhnout Dobu ledovou 4 ??

DIY - Moustache řetízek

4. listopadu 2012 v 19:14 | Te^^ |  diy
Ahooj :)
Jak už jsem slibovala v minulém článku, pro dnešek jsem si pro vás připravila diy. Vyráběla jsem víc věcí z fima, ale dneska vám se dám jenom ten knírek :)

Návod v celém článku :)

Návody

3. listopadu 2012 v 19:17 | Te^^ |  Návody
Zde najdeš různé návody ohledně blogu apod.

Ostatní

3. listopadu 2012 v 19:15 | Te^^ |  Ostatní
V této rubrice najdeš to, co už se nikam jinam nedalo zařadit :)
(c) 2012 - 2013