Duben 2013

Hola hola

6. dubna 2013 v 17:15 | Te^^ |  Píšu...
Ahoj :)
Konečně se asi po xxx dnech ozývám. Nějak teď na blog nemám nápady na články, takže ho celkem dost zanedbávám já vím. A co je vůbec nového v poslední době? No,, pro mě docela dost věcí, hlavní věc, talnetovky na školu. Dělám je koncem dubna a stejně mi přijde, že ze svou ehm jak to říct :D genialitou a talentem to prostě neudělám. Tak, to je jedna věc :) Další je ze mě proud Directioner. Divíte se? Já taky :D Kdyby mi tohle někdo ještě před měsícem řekl, koukala bych na něj jak debil. Tedka jsem si dost oblíbila jeden web ask.fm, myslím že to určitě všichni znáte. Píšu si tam s holkama z Francie, Anglie, Polska a různých částí světa. Jenže s mojí angličtinou,, někdo mi tam napíše otázku a já si jí přeložím a říkám si wtf? pak kouknu na google překladač a ta otázka má úplně jiný význam než jsem si přeložila :D Antitalent já.
Jop ještě jak už jsem vám kdysi dávno psala o těch třídních tričkách už je máme doma :) Jsou docela pěkný, kdyžtak vám sem později hodím fotku :)

ten pohled mě zabíjí :DD

Btw. Můžete mi dát prosím like na facebookovou stránku? https://www.facebook.com/pages/%E3%83%85-Nouis-%E3%83%85/552014988155662?ref=hl

Btw. Chcete ten můj english ask? :)

Btw. Tímto děkuji Simonce, terá je můj (první?) a pravidelný návštěvník, jsem ráda, že chodíš Simčo na můj blog a že tě to (snad) baví číst :))
(c) 2012 - 2013